Bij deze onze tweede brief. De ontwikkelingen volgen elkaar razendsnel op. Bijna niet bij te houden! Overal blijven mensen thuis. Reizigers stranden onderweg. Vliegtuigen staan aan de grond, lege treinen. Stille steden. Contacten gaan meer dan ooit digitaal.Op veel plekken zitten mensen alleen in hun woningen. Hopend op betere tijden. De lente gaat intussen onverstoorbaar haar gang. De aarde haalt adem. Frisse kleuren tooien de wegen. Ons voornemen is elke zondag een kerkdienst te blijven verzorgen, vanuit ons kerkgebouw aan de Kerkstraat. De eerst volgende dienst begint net als anders om 10:00 uur, komende zondag 29 maart. De planning was Schrift en Tafel te houden. Maar het Tafel gedeelte bewaren we eerst nog voor de toekomst, een geschikter moment. Als je de viering wilt volgen, kun je naar de website van de kerk van Peize gaan, www.kerkvanpeize.nl. Klik vervolgens op “rondom vieringen” en dan op “kerkdienst luisteren.” W e zijn bezig een eigen youtube kanaal op te zetten. Wie weet is hij zondag al in de lucht, dan hebben we naast geluid ook beeld. Ken je iemand die wellicht de dienst zou willen volgen, maar moeite heeft de site van onze kerk te bedienen, help een handje. Dat is wat we willen, allemaal, in deze spannende, veelbewogen tijd; naar elkaar omzien. Eenzaamheid kan zo hard en ijzig voelen, de tijd soms zo langzaam gaan, onzekerheid zo knagen. Maar ook de wereld, de wijdere wereld vergeten we niet, onze diaconale taak. Tijdens de kerkdienst wordt verteld waarvoor de collecte bestemd is en hoe je je gaven kunt geven. Bankrekening: NL59RABO0353101303 tnv diakonie KvPeize. Pastor Chris de Valk kun je bellen 050-5032498 of mailen (chdevalk@home.nl)